Domovní zvonky a audio/video telefony

Instalujeme velké množství domovních audio i video telefonů. Je vždy na volbě zákazníka, jaký systém si vybere. Vždy je třeba instalaci vidět a domluvit se přímo na místě instalace a níže ukazujeme pouze jednu z možností.

Dveřní stanice modulárního typu pro multi-účastnické systémy s přímou tlačítkovou volbou. Barevná kamera, CCD 1/3", přímá tlačítková volba bytu/pokoje, reproduktor. Čtečka přístupových karet. Rozšíření na více tlačítek expanzními moduly. Ovládání zámku a odchodového tlačítka. Kryt nerezavějící ocel. Podpora BDU ve všech režimech.

Lze zapnout pro návštěvníka hlasovou navigaci v českém jazyce. Návštěvník získává z dveřní stanice hlasová oznámení: probíhá volání, můžete mluvit, dveře jsou otevřeny, hovor ukončen, adresa nedostupná.

Komfortní barevný TFT 4" bytový monitor s dotykovou kapacitní obrazovkou.

Určen pro 2drátový domovní systém D2. Rozhraní v češtině.
Monitor má tlačítko pro volbu kamer a náhled na dveřní stanici. OSD menu.

Monitor umožňuje připojení k domácí Wi-Fi. Pak lze s monitorem spárovat jakýkoliv smartphone se SIP aplikací (např. open source Linphone). Volání z vaší dveřní stanice pak můžete pohodlně přijmout ve svém chytrém telefonu. Aplikace umožňuje audio-video komunikaci, můžete i otevřít zámek. Nezáleží, zda jste s telefonem na domácí Wi-Fi nebo na internetu kdekoliv na světě. Jak monitor, tak i vaše SIP aplikace (např. Linphone) je registrován na SIP poskytovatele výrobce, který je zdarma. Od r. 2020 se předpokládá zpoplatnění na 200kč ročně (je potřeba jen pokud chcete komunikovat mimo vaší Wi-Fi síť).

Podpora interkomu a ovládání druhého zámku. Vstup pro zvonek před bytem. Výstup na externí zvonek. Umožňuje pojmenovat seznam jmen pro vytáčení interkomu, změnu názvu dveřních stanic.

Audiotelefon pro 2-drátový domovní systém D2. Může pracovat i jako rozšiřující telefon (slave režim) pro bytový monitor.
Podpora ovládání druhého zámku.Vstup pro zvonek před bytem.